Založit webové stránky nebo eShop

Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Doporučujeme se seznámit s níže uvedenými obchodními podmínkami a nákupním řádem. Potvrzením objednávky totiž zákazník souhlasí s podmínkami nákupu na internetovém obchodě.

Způsob platby

Platbu za zboží můžete uhradit

 • v hotovosti při předání zboží (dobírka)             - poštovné je 130.- kč pro ČR/300.- kč v přepočtu pro SK
 • v hotovosti přímo v provozovně u dodavatele
 • předem (bankovním převodem)

Dodací lhůty

Dodací lhůta je 2 - 5 dní a to s ohledem na to, pokud je vámi objednané zboží ve skladových zásobách, či v provozovně, nebo u dodavatele a musí se doobjednat. Při delší době dodání vás budeme kontaktovat.
Zboží je dodáváno zásilkovou službou PPL , která doručuje zboží druhý den po odeslání z prodejny.

Přijetí a potvrzení objednávky

Po odeslání objednávky obdržíte na váš email uvedený v objednávce oznámení o přijetí objednávky a  v nejkratší možné době i potvrzující email o odeslání zboží. Objednávka zboží je závazná obchodními podmínkami a reklamačním a nákupním řádem.

Podáním objednávky souhlasíte s tímto

 • objednávka je návrhem kupní smlouvy a v okamžiku převzetí obj. zboží kupujícím je stvrzena
 • vlastníkem zboží se kupující stává v okamžiku zaplacení kupní ceny a převzetí zboží
 • v případě, že zboží již není na skladě, ani u dodavatele, budeme vás informovat o novém termínu

Převzetí objednaného zboží

Při převzetí zásilky se přesvědčte zda-li není balík poškozen, natržen,promočen či jestli není poškozena balící páska. Pokud ano, sepište ihned s dopravcem protokol a zásilku nepřebírejte. Napište nám z jakého důvodu jste zásilku nepřevzal a my po dohodě s Vámi zašleme zboží nové. Pokud je zásilka neúplná, nebo jiná velikost objednaného zboží, tak  nás informujte emailem, nebo telefonicky do tří dnů po převzetí zboží. Při reklamaci zboží nám předložte kopii dodacího listu (faktury) a doklad o zaplacení s platným datumem nákupu. Pokud zákazníkovi nepasuje velikost objednaného zboží, může jej vyměnit do sedmi dní od dodání zboží.
Nebojte se objednávat zboží jako oblečení, obuv, rukavice, či helmy eShopem. Pokud Vám objednané zboží nebude velikostně sedět, tak jednoduše zašlete zboží zpět (na svoje náklady), vložte do zásilky fakturu s požadavkem o jinou velikost a  poté Vám  bude neprodleně zboží zasláno na Vaši adresu a to ZDARMA bez účtování balného a poštovného.

Odstoupení od smlouvy

Nákup v eshopu je chráněn zákonem 367/2000 sb. a je možnost do 14 dní při nespokojenosti ze zbožím jej vrátit a získat své peníze zpět.

Podmínky vrácení peněz:

 • zboží nesmí být nijak poškozené v originálním balení a schopné dalšího prodeje
 • zákazník musí zboží do 14 dní zaslat zpět dodavateli
 • zaslat také daňový doklad (fakturu) se zbožím

Po obdržení vráceného zboží bude zboží překontrolováno a pokud bude vše v pořádku ihned budeme odesílat peníze v plné hodnotě objednaného zboží na Váš účet (uveďte č.ú. v průvodním dopise)

Zrušení objednávky ze strany dodavatele

 • zboží se již nevyrábí, nebo nedodává
 • změnila se výrazným způsobem cena u dodavatele

Pokud tato situace nastane, budeme Vás ihned informovat a dohodneme se na jiném zboží v nabídce, nebo zrušíme objednávku

Reklamace

Reklamace budou vyřízeny do 30-ti dnů od podání reklamované zásilky dle právního řádu ČR. Zákazník je povinnen předložit s vadným zbožím i doklad o zaplacení s datumem prodeje. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným skladováním, nebo zacházením. Zboží musí být v originálním obalu, protože při kladném vyřízení bude zboží vyměněno za nové, nebo budou vráceny peníze. V případě neoprávněné reklamace, bude zboží vráceno zpět na náklady zákazníka.

Ochrana osobních ůdajů

Zavazujeme se tímto nenakládat s osobními daty zákazníků v rozporu s obchodním řádem a bez souhlasu vlastníka nebudeme Vaše data poskytovat třetí osobě ani ke komerčním účelům.

TOPlist